Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Barcelona“ po pratęsimo 87:89 (21:20, 21:14, 14:16, 21:26, 11:13) netikėtai turėjo pripažinti Malagos „Unicaja“ komandos pranašumą.

Dvikovos pradžioje aikštės šeimininkai turėjo nedidelį pranašumą, tačiau varžovai po truputį perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį. „Unicaja“ sustabdė Rokas Jokubaitis – po lietuvio 5 taškų iš eilės „Barca“ pirmą kėlinį baigė pirmaudama 21:20.

Įspūdingą spurtą 15:1 surengę katalonai antrajame kėlinyje skirtumą padidino iki dviženklio 36:21. Prieš didžiąją pertrauką Malagos ekipa ėmė lipti iš duobės ir skirtumą pjovė perpus – 41:34.

Po didžiosios pertraukos Š. Jasikevičiaus auklėtiniai dar arčiau prisileido varžovus, tačiau per paskutinį ketvirtį susigrąžino dviženklę persvarą – 64:53.

„Unicaja“ visiškai sugrąžino intrigą, kai likus žaisti minutę tritaškiu išlygino rezultatą 74:74. Dramatiškoje paskutinės minutės atomazgoje nugalėtojus išsiaiškinti nepavyko. Corey Higginsas nepataikė paskutinio metimo ir komandos žengė į pratęsimą (76:76).

Įsibėgėję „Unicaja“ krepšininkai gerokai apsunkino „Barcos“ gyvenimą ir per pratęsimą. Jam įpusėjus katalonai atsiliko 81:85. Nikola Laprovittolai pavyko likus žaisti 30 sek. pataikyti tritaškį ir išlyginti rezultatą 87:87.

Kendrickas Perry jau kitoje atakoje pelnė pergalingus taškus. N. Laprovittolos paskutinis prasiveržimas baigėsi be taškų, tačiau su pražanga. Argentinietis apmaudžiai nepataikė baudų metimų ir „Unicaja“ triumfavo.

Nugalėtojus į priekį vedė Dario Brizuela ir K. Perry, atitinkamai pelnę 27 ir 22 taškus. „Barcelona“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 15 taškų pelnęs Nikola Mirotičius.

R. Jokubaitis per 18 min. pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

Madrido „Real“ kitose ketvirtfinalio rungtynėse ketvirtadienį taip pat po atkaklios kovos 86:85 (21:13, 20:21, 22:24, 23:27) palaužė „Valencia“ ekipą.

Likus žaisti 7 sek. Chrisas Jonesas galėjo prasiveržęs krepšio link pelnyti pergalingus taškus ir išvesti „Valencia“ į pusfinalį, tačiau nepataikė.

„Real“ pirmavo beveik visas rungtynes, o pirmajame kėlinyje turėjo net 16 taškų persvarą.

Real“: Gabrielis Deckas 19 (9 atk.k.), Mario Hezonja 16, Walteris Tavaresas 11, Guerschonas Yabusele 10.

Valencia“: Chrisas Jonesas 20, Jaredas Harperis 16.

Penktadienį dėl vietos pusfinalyje tarpusavyje žais „Tenerife“ ir „Gran Canaria“ bei Badalonos „Joventut“ ir Vitorijos „Baskonia“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)