Svečiai tiesiog puikiai pradėjo rungtynes ir per pirmą kėlinį susikrovė 13 taškų persvarą 32:19. Antrame kėlinyje svečiai net negalvojo mažinti apsukų ir po taiklaus Jaka Balžičiaus metimo ketvirčio viduryje pirmavo jau 17 taškų 45:28. Tiesa, iki pertraukos šeimininkai šiek tiek apmažino skirtumą 43:54.

Trečias kėlinys prasidėjo „Real“ komandos spurtu 6:0 ir šeimininkai dar labiau sumažino atsilikimą 49:54. Madridiečiai ir toliau išlaikė sėkmingą žaidimą, o ketvirtis pasibaigė jau tik trapia baskų persvara 66:69.

Ketvirto kėlinio pradžioje Madrido „Real“ ekipa po labai ilgos pertraukos išlygino rezultatą 71:71, o po taiklaus Jaycee Carrollo metimo net ir išsiveržė į priekį 74:71. „Baskonia“ ekipa atrodė pasimetusi ir Madrido krepšininkai ėmė po truputį didinti persvarą – paskutinio kėlinio 6 minutę jau „Real“ pirmavo 81:73. Tačiau baskai nebuvo linkę pasiduoti ir likus 2:23 min. ekipas skyrė vos 1 taškas 82:81, o praėjus vos pusantros minutės Jaka Blažičiaus tritaškis vėl sugrąžino persvarą „Baskonia“ komandai 84:86.

Likus 54 sekundėm nesenstantis F. Reyesas pataiko 2 taškus su pražanga ir vėl išveda „Real“ į priekį 87:86! Kitoje atakoje jau A. Hanga pelno 2 taškus ir išveda komandą į priekį 87:88. Visus taškus ant i sudeda Jaka Blažičius likus 10 sekundžių iki rungtynių įmesdamas eilinį savo tritaškį 87:91. „Real“ surengia nesėkmingą ataką ir pergalę iškovoja Vitorijos „Baskonia“.

„Baskonia“ pergalę iškovojo net ir be traumuoto A. Bargnani.

Daugiausiai Vitorijos ekipai taškų pelnė Jaka Blažičius (21 tšk.). 18 pridėjo J. Voigtmannas, 14 T. Šengelija. 5 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/2 bauda) Vitorijos klubui pelnė jaunasis Tadas Sedekerskis, žaidęs 12 minučių. Per jas lietuvis dar atkovojo 2 kamuolius ir 1 kartą suklydo.

„Real“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Gustavo Ayonas (16tšk.), 17metis L. Dončičius pridėjo 15 taškų, S. Llullas (13 tšk.).

Jonas Mačiulis per 4 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškis) ir mačą baigė su -3 naudingumo balais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)