Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Jamelas McLeanas (14 tšk.), Ryanas Brooksas (13 tšk.) ir Benas Veikalas (12 taškų).

Per 31 minutę (30:54) lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 3, 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4. Be to jis sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo bei sykį prasižengė.

Svečiams po 15 taškų pelnė Darius Adamsas ir Adas Juškevičius, 13 – Derrickas Allenas.

Per 28 žaidimo minutes Lietuvos krepšininkas pataikė 3 tritaškius iš 3 bei 3 dvitaškius iš 5, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus.

Devintąją pergalę iškovojo keturioliktoje vietoje likęs Lauryno Samėno Tryro TBB klubas, 78:76 (13:23, 23:13, 20:21, 22:19) įveikęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius Braunšveigo „Nwe Yorker Phantoms“ (10/14) krepšininkus.

Lietuvio indėlis į pergalę 17 taškų ir 2 rezultatyvūs perdavimai. 29 su puse minutės (29:24) aikštelėje praleidęs L.Samėnas pataikė 3 tritaškius iš 7, 2 dvitaškius iš 3 bei visus 4 baudų metimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Miuncheno „Bayern“ (20/3) komanda.