Svečiuose jis rezultatu 77:98 (18:26, 17:23, 21:25, 21:24) pralaimėjo Rakverės „Tarvas“ krepšininkams (3 vieta reguliariajame sezone), kurie laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1 ir pateko į pusfinalį.

Pirmą susitikimą svečiuose „Parnu“ komanda varžovams pralaimėjo 81:89, antrose rungtynėse namuose iškovojo pergalę - 80:67, o trečią susitikimą namuose pralaimėjo 71:82.

Rezultatyviausiai svečių gretose penktadienį žaidęs A. Pečiukevičius pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei kartą prasižengė. Per nepilnas 34 žaidimo minutes (33:52) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 7 ir 7 dvitaškius metimus iš 11.

14 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Kristjanas Kitsingas, 13 - Rainas Raadikas, 12 - O.Matulionis.

Per 30 su puse žaidimo minutės (30:25) antrasis lietuvis pataikė 1 tritaškį iš 5, 4 dvitaškius iš 10 bei realizavo 1 baudos metimą iš 3. Be to jis sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Po 22 taškus nugalėtojams pelnė Reino Tammas ir Maris Laksa, po 12 - Kaido Saksas bei A. J. Stewartas.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių Rakverės „Tarvas“ komanda žais su Egidijaus Dimšos atstovaujamu Tartu „Rock“ klubu, kuris ketvirtfinalyje 3:0 (85:65, 78:62, 87:55) nugalėjo Valgos „Maks-Moorits“ ekipą.

Pirmosios pusfinalio serijos rungtynės Tartu bus žaidžiamos penktadienį.