Turnyro finale Lietuvos klubų rinktinė 100:112 pralaimėjo Kanados ekipai. Juodaodžių atletų sudaryta Kanados komanda atakavo krepšį fantastišku taiklumu - iš 20 mestų tritaškių pataikė net 15, o dvitaškius metė 70 proc. taiklumu. Lietuvos komandai 27 taškus pelnė P. Baločka, 23 - Mantas Mockevičius, 18 - A. Aleksandrovas.

Vėliau Nančango mieste vykusiose rungtynėse Lietuvos klubų rinktinė rezultatu 97:89 atsirevanšavo už skaudų pralaimėjimą Kanados rinktinei. Pasak pranešimo spaudai, rungtynėse, pareikalavusiose pratęsimo, R. Kudarausko auklėtiniai buvo audringai palaikomi sausakimšos žiūrovų salės. Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje žaidė Julius Žurna, pelnęs 23 taškus, bei P. Baločka - 20 taškų.

Po to Lietuvos komanda antrą kartą Dafengo mieste 4000 žiūrovų akivaizdoje nugalėjo Australijos NBL rinktinę rezultatu 74:66. Šiose rungtynėse Lietuvos klubų rinktinei 17 taškų pelnė A. Aleksandrovas, 14 - J. Žurna, 13 - P. Baločka, 12 - M. Mockevičius.

Šio mačo pertraukos metu vykusiame dėjimų konkurse pergalę bei piniginį prizą laimėjo Lietuvos komandos narys Paulius Parachomikas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)