Baskai namie 84:93 (19:25, 25:19, 16:29, 24:20) nusileido Malagos „Unicaja“ (3-3). Skaičiuojant ir kovas Eurolygoje, tai jau trečias iš eilės „Baskonia“ pralaimėjimas.

T. Sedekerskis per 20 minučių liko be taškų, pramesdamas abu dvitaškius ir tritaškius, tačiau su trimis atkovotais kamuoliais.

„Baskonia“ varžovus į priekį paleido trečiame kėlinyje, kurį pralaimėjo 16:29. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai atsiliko 15 taškų skirtumu, bet likus žaisti mažiau nei dvi minutes sugebėjo atkurti intrigą – 83:84.

Vis tik mačą uždarė Kamerono Tayloro tritaškis ir Dylano Osetkowskio dvitaškis leido „Unicaja“ ekipai išsaugoti pergalę savo rankose.

„Baskonia“ į mačą sugrąžinęs ir paskui save tempęs Markusas Howardas pelnė 22 taškus, „Unicaja“ ekipai Tysonas Carteris surinko 23.

Kitose rungtynėse „Valencia“ (5-1) namie 84:79 (22:15, 19:23, 22:20, 21:21) įveikė Martino Gebeno Manresos BAXI (3-3).

„Valencia“ penktadienį atvyks į Kauną ir penktajame Eurolygos ture mes iššūkį „Žalgiriui“.

M. Gebenas per 24 minutes pelnė 8 taškus (4/8 dvit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo tris metimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Valensijos ekipai Brandonas Daviesas pelnė 15 taškų, sugriebė 10 kamuolių ir užfiksavo 28 naudingumo balų pasirodymą.