Antrame ketvirtyje šeimininkai pirmavo 10 taškų skirtumu, bet ilgai jo neišlaikė, o po pertraukos krito į gilią duobę.

Svečiai iš Floridos prasidėjus paskutiniam kėliniui nutolo 20 taškų atstumu. Vietos publikai viltis grąžino 6 iš 7 tolimų metimų pataikęs gynėjas Keeganas Murray, kurio šūviai likus žaisti 3 min. paliko „Heat“ vos 2 taškų pranašumą (108:110).

Tačiau Eriko Spoelstros auklėtiniai varžovų spurto nepramiegojo ir reagavo tinkamai – mačo pabaigoje „Kings“ jokių šansų nebeturėjo.

Domantas Sabonis šeimininkų gretose žaidė beveik be keitimų (40 min.) ir vėl rinko trigubą dublį (21-ą šiame sezone): 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/4 baudų), 14 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų, bet ir 4 klaidos.

Tačiau dar naudingesnis buvo lietuvio tiesioginis oponentas Bamas Adebayo. Pagrindinis „Heat“ vidurio puolėjas sukaupė 28 taškus, 10 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, tiesa, taip pat klydo 5 sykius.

Majamio krepšininkai vertėsi be lyderio Jimmy Butlerio, kuris kartu su serbu Nikola Jovičiumi bei Thomasu Bryantu buvo suspenduotas po praėjusiame mače su Jono Valančiūno atstovaujamu Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu kilusio masinio susistumdymo.

Be to, dėl traumų trūko Tylerio Herro ir Terry Rozier.

„Kings“: Keeganas Murray 28 (6/7 trit.), De’Aaronas Foxas 27 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kl.), Kevinas Huerteris ir Domantas Sabonis (14 atk. kam., 10 rez. perd.) – po 14;

„Heat“: Bamas Adebayo 28 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Jaime Jaquezas 26, Kevinas Love‘as 19, Calebas Martinas 16, Haywoodas Highsmithas 15.