Esminį pranašumą Turkijos ekipa susikrovė dar pirmoje rungtynių pusėje, kurią laimėjo triuškinamai (57:37). Šį pranašumą lietuvio komandai padėjo susikrauti puikus tritaškių pataikymas (12/22 trit.), tuo metu varžovams iš toli per pirmąją rungtynių pusę pavyko pasižymėti 2 kartus iš 9.

Po pertraukos Š. Jasikevičiaus auklėtiniai nemažino apsukų ir suvertę virš 100 taškų sutriuškino svečius iš Valensijos.

118 taškų yra rezultatyviausias šio sezono „Fenerbahče“ pasirodymas. Prieš tai turkai 111 taškų sumetė į Vitorijos „Baskonia“ krepšį.

18-ąją pergalę Eurolygoje pasiekusi Turkijos komanda ir toliau išlieka atkaklioje kovoje dėl tiesioginio kelialapio į ketvirtfinalį. Tuo metu „Valencia“ klubas su 13 laimėjimų kaunasi dėl vietos dešimtuke.

Rezultatyviausiai „Fenerbahče“ gretose rungtyniavo Tyleris Dorsey pelnęs 28 taškus, Nigelas Hayesas-Davisas surinko 21, Scottie Wilbekinas pridėjo 20 taškų.

Pralaimėtojams Brandonas Daviesas pelnė 18 taškų, Justinas Andersonas ir Jaredas Harperis surinko po 12, Damienas Inglisas pridėjo 10 taškų.

Kitose rungtynėse vyko kvapą gniaužiantis principinių Graikijos komandų derbis, kuriame savo pranašumą įrodė savo aikštę apgynusi Pirėjo „Olympiakos“ (18/11) ekipa, kuri 71:65 (7:17, 26:16, 15:9, 23:23) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (18/11).

Abi komandos tam tikru rungtynių momentu buvo įgijusios dviženklį pranašumą, bet pabaigoje užtikrinčiau sužaidę šeimininkai antrą kartą šį sezoną Eurolygoje patiesė savo principinį varžovą.

Nugalėtojams Ignas Brazdeikis per 2 minutės pelnė 3 taškus (1/1 trit.) ir surinko 3 naudingumo balus.

Pralaimėtojams Marius Grigonis per 17,5 minutės pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 2/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir surinko 1 naudingumo balą.

Rezultatyviausiai Pirėjo ekipos gretose rungtyniavo Mosesas Wrightas pelnęs 19 taškų, Alecas Petersas surinko 11, Kostas Papanikolaou pridėjo 9 taškus.

„Panathinaikos“ komandai Kendrickas Nunnas pelnė 17 taškų, Mathiasas Lessortas ir Konstantinos Mitoglou (16 atk. k.) surinko po 11.

Apmaudų pralaimėjimą namuose patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/19), kuri 80:84 (21:17, 26:14, 14:22, 19:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (16/13).

Po dviejų ketvirčių šeimininkai turėjo užtikrintą 16 taškų pranašumą (47:31), bet Izraelio komandai pavyko jį panaikinti ir persverti rungtynių rezultatą savo naudai.

„Maccabi“ per antrąją rungtynių pusę pelnė 52 taškus (52:33), o per lemiamą ketvirtį suvertė 30 taškų (30:19).

Rokas Giedraitis per 27 minutes pelnė 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, 3 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai Belgrado ekipos gretose žaidė Yago Dos Santosas pelnęs 20 taškų, Adamas Hanga surinko 13, Jevonte Smartas pridėjo 12 taškų.

Nugalėtojams Bonzie Colsonas pelnė 22 taškus, Joshas Nebo (13 atk. k.) surinko 18, Wade'as Baldwinas (7 atk. k., 5 rez. p.) pridėjo 14 taškų.