Abiem komandoms dar nepadėjo rinktinės žaidėjai: vilniečiams – Margiris Normantas, o panevėžiečiams – Deividas Sirvydis ir Gabrielius Maldūnas.

Rytiečiai tritaškius laidė net procentų taiklumu (13/25 metimų), o lietkabeliečiai pataikė mažiau nei kas ketvirtą tolimą šūvį (5/21 bandymai, 24 proc.).

Lukas Uleckas rungtynes pradėjo pelnydamas 6 taškus, o „Rytas“ pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 11:4. Ir nors dėl dviejų asmeninių pražangų komandos lyderiu tapęs Lukas turėjo sėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio, vilniečiai atrado kitus lyderius – K. Hornsby pelnė 4 taškus, o kėlinį užbaigė taiklūs G. Masiulio bei A. Veličkos tritaškiai. Po pirmųjų 10 minučių „Rytas“ priekyje 24:12.

Antrajame kėlinyje sostinės komandai koją kišo greitai renkamos asmeninės pražangos. L. Uleckas prasižengė trečią kartą, o nesulaukus kėlinio vidurio „Rytas“ jau buvo išnaudojęs komandinių pražangų limitą. Nepaisant to, vilniečiai tik dar labiau padidino savo persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo 19 taškų persvara – 51:32. Antrajame kėlinyje komandą į priekį vedęs R.J. Cole pirmoje rungtynių pusėje pelnė 13 taškų bei perėmė 4 kamuolius. 9 taškus pridėjo G. Masiulis, o po 7 pelnė J. Gorhamas ir K. Hornsby.

Per pirmuosius du kėlinius panevėžiečiai padarė net 17 klaidų, o „Rytas“ perėmė 13 kamuolių.

Po ilgosios pertraukos panevėžiečiai stengėsi mažinti atsilikimą, tačiau sostinės klubas per arti varžovų neprisileido. Trečiajame kėlinyje nauju „Ryto“ lyderiu tapo 11 taškų pelnęs A. Velička. Gytis Masiulis su sirena smeigė tritaškį ir komandos kėlinį sužaidė lygiosiomis, tad skirtumas švieslentėje nepasikeitė – 75:56.

Lemiamą kėlinį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo 4 taškais be atsako ir tai privertė trenerį G. Dedą prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Rytas“ pelnė 5 taškus iš eilės ir daugiau priartėti panevėžiečiams nebeleido. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:80, o vilniečiai pirmą kartą iškovojo R. Sargūno taurę.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose žaidė G. Masiulis, sumetęs 21 tašką. Jam geriausiai talkino 18 taškų pridėjęs Lukas Uleckas (3/4 trit.), 15 įmetė R. J. Cole'as, 14 – A. Velička (4/4 trit., 8 rez. p.)

Panevėžiečių gretose 15 taškų pelnė Jonathanas Davisas, 13 pridėjo Gediminas Orelikas, 12 – Džiugas Slavinskas ir Nicola Popovičius.

Paskutines pasirengimo sezonui rungtynes „Rytas“ žais savų sirgalių akivaizdoje – rugsėjo 14 d., „Jeep“ arenoje komanda susikaus su Varšuvos „Legia“. Į šias rungtynes galės ateiti visi įsigiję JBR narystes arba bilietus.