Katalonai dvikovos su Manresos BAXI pradžioje prasnaudė varžovų atkarpą 0:16 ir pavojingai atsiliko – 6:18.

Savo auklėtinius iš letargo miego Šaras bandė pažadinti ir minutės pertraukėle, ir kepštelėjimu Kyle'ui Kuričiui per veidą. Tai padėjo: jau antrame kėlinyje rezultatas tapo lygus (33:33), o po penkių iš eilės Roko Jokubaičio taškų „Barca“ surengė spurtą ir atitrūko – 50:37.

Į visus likusius klausimus barseloniečiai atsakė trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo net 36:11 ir jau triuškino savo oponentus – 88:53. Paskutinės 10 žaidimo minučių jau tebuvo formalumas. Galutinis rezultatas – net 107:70 Katalonijos krepšininkų naudai.

R. Jokubaitis per 21 min. sumetė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškis, 2/4 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 1 atšokusį kamuolį, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Efektyviau už lietuvį nugalėtojų gretose pasirodė tik Nikola Mirotičius, finišavęs su 14 taškų (4/4, 2/3) ir 21 naudingumo balu.

14 taškų ir 18 naudingumo balų sukaupė Brandonas Daviesas.

Manresos atstovams 20 taškų parūpino Sylvainas Francisco, 14 – Joe Thomassonas.

„Copa del Rey“ pusfinalyje „Barcelona“ susigrums su Mursijos UCAM ekipa, kuri 86:83 (28:14, 24:19, 9:31, 25:19) eliminavo Valensijos „Basket“ atstovus.

Kitą pusfinalio porą sudarys Madrido „Real“ ir Tenerifės „Lenovo“ klubai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)