Domantas Sabonis pralaimėjusiųjų gretose žaidė 31 minutę, iš žaidimo pataikė vos 3 metimus iš 12-os (1/9 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.) ir pelnė 11 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą suklydo. Jam žaidžiant varžovai pelnė 19 taškų daugiau nei „Kings“ (+/- rodiklis -19), tai prasčiausias rezultatas tarp Sakramento ekipos žaidėjų.

Komandos puolimas laikėsi ant vienintelio DeAarono Foxo pečių: 40 taškų ir 5 atkovoti kamuoliai, tiesa, pagal „+/-“ rodiklį lyderis fiksavo antrą blogiausią rezultatą komandoje (-17).

„Clippers“ gretas į pergalę vedė Kawhi Leonardas, pelnęs 34 taškus, jam sėkmingai talkino Jamesas Hardenas – 26 taškai ir 6 rezultatyvūs perdavimai, Paulas Georgas pridėjo 19 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Svečiai iš Los Andželo dominavo pirmoje mačo pusėje ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 72:50.

Trečiame kėlinyje šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo ir prieš lemiamą ketvirtį „Kings“ atsiliko 81:102. Jame šeimininkams nepavyko pakeisti rungtynių eigos ir „Kings“ savo žiūrovų akivaizdoje nusileido 117:131.

Vakarų konferencijoje „Kings“ užima 6-ą poziciją, „Clippers“ – 10-a. Sakramento komanda gruodžio 3 d. namuose priims titulą ginančią Denverio „Nuggets“.

„Kings“: DeAaronas Foxas 40, Malikas Monkas 15, Saša Vezenkovas 13, Domantas Sabonis 11 taškų.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 34, Jamesas Hardenas 26, Paulas Georgas 19 taškų.