Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 39 sekundes Aleksejus Andrianovas taiklia bauda buvo išlyginęs rezultatą (84:84), tačiau tada Arvydas Šikšnius pataikė du tolimus metimus ir svečiai pabėgo į priekį (90:85).

Visgi panevėžiečiai pasiduoti neketino ir likus pusantros minutės komandas teskyrė 2 taškai (92:90). Tačiau mačo pabaigoje tikslesni buvo vilniečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

„Sakalai“: Arvydas Šikšnius 23 taškai, Vytautas Šarakauskas 19, Laurynas Samėnas 13, Rokas Ūzas 10, Grigorijus Šuchovcovas 10, Rolandas Matulis 10, Arnas Labuckas 8.

„Techasas“: Paulius Staškūnas 22 (8 atk. kam.), Aleksejus Andrianovas 17, Darius Griškėnas 17, Laimonas Lukoševičius 15, Nerijus Anskinas 10, Aurimas Stašaitis 10 (11 rez. perd.).

Kiek netikėtai sunkią pergalę LKL antradienį iškovojo ir „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje tik sėkmingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį 84:77 (21:13, 22:34, 19:22, 22:8) palaužė Marijampolės „Sūduvą“.

Po trijų kėlinių dar priekyje buvo „Sūduva“ – 69:62, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai ėmė sparčiai artėti. Paskutinįjį ketvirtį „Šiauliai“ pradėjo spurtu 15:3, persverdami rezultatą savo naudai (77:72).

Likus žaisti 3 minutes ir 26 sekundes „Sūduva“ buvo kiek priartėjusi (77:75), bet tada du tritaškius iš eilės pataikė Andrius Šležas ir „Šiauliai“ atitrūko nebepavejamai.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 15, Gediminas Maceina 14, Andrius Šležas 13, Gintautas Vileita 11, Mindaugas Kuzminskas 10.

„Sūduva“: Vytautas Nedzinskas 24, Erikas Kaupaitis ir Andrius Čižikas po 15, Darius Gvezdauskas 11.

LKL turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai)