Lietuvio ekipa namie 132:127 (41:28, 25:27, 21:28, 28:32, 17:12) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ (1-2).

D. Sabonis per 34 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 1/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Pražangų limitą jis išnaudojo, kai iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę žaisti tris minutes. Tuo metu „Kings“ pirmavo 108:104.

Likus žaisti 28 sekundes Anthony Davisas dėjimu pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir rezultatas tapo lygus – 113:113. Netrukus De’Aaronas Foxas baudų metimais sugrąžino pranašumą šeimininkams, bet kitoje aikštės pusėje LeBronas Jamesas atsakė tiksliu dvitaškiu.

„Kings“ dar paleido tritaškį, bet šis nebuvo tikslus, tad teko žaisti pratęsimą. Šiame Sakramento komanda atitrūko per paskutinę minutę, kai tritaškius pataikė Malikas Monkas ir Kevinas Huerteris – likus žaisti 32 sek. „Kings“ nutolo 130:125 ir šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį tempęs D. Foxas pelnė 37 taškus (11/16 dvit., 3/8 trit., 6/8 baud.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. „Lakers“ ekipai A. Davisas surinko 30 taškų (10/20 dvit., 1/2 trit., 7/8 baud.) ir atkovojo 16 kamuolių.

„Kings“: D. Foxas 37, M. Monkas 22, K. Murray 17, K. Huerteris ir D. Sabonis po 12, S. Vezenkovas 11.

„Lakers“: A. Davisas 30, L. Jamesas 27 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), T. Prince’as 20, D. Russellas 17, R. Hachimura ir Ch. Woodas po 11.