Ši namie 131:129 (30:31, 41:28, 29:36, 31:34) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (13-50). Šiame susitikime „Spurs“ vertėsi be prancūzo Victoro Wembanyamos.

„Kings“ herojumi tapęs D. Sabonis per 38 minutes pelnė 31 tašką (13/18 dvit., 1/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 17 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, perėmė kamuolį ir keturis kartus suklydo.

De’Aronas Foxas prie pergalės pridėjo 33 taškus (13/25 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud.), tačiau dėl šešių išnaudotų pražangų limito nebaigė mačo.

Antrojo kėlinio viduryje „Kings“ triuškino varžovus 61:41, tačiau dar iki pertraukos „Spurs“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 12 taškų.

Spurtu 10:3 lemiamą ketvirtį pradėję svečiai po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 105:103 ir išliko priekyje iki pat paskutinės mačo minutės, kai pradėjus jai tiksėti pirmavo 129:124.

Galiausiai „Kings“ mačą užbaigė 7 taškais be atsako – dvitaškį pataikė Harrisonas Barnesas, tritaškį smeigė Malikas Monka ir rezultatas tapo lygus.

Svečiai turėjo kamuolį savo rankose, bet D. Sabonis juos apšvarino, nuskuodė į puolimą ir iki rungtynių pabaigos likus 7,1 sek. dėjimu išvedė savo ekipą į pergalę.

„Spurs“ po minutės pertraukėlės dar turėjo net du šansus išsigelbėti, bet Devino Vassello ir Jeremy Sochano metimai skriejo pro šalį.

„Kings“: D. Foxas 33, D. Sabonis 31 (17 atk. kam., 9 rez. perd.), M. Monkas 18, H. Barnesas 17, K. Ellisas 11 taškų.

„Spurs“: D. Vassellas 30, M. Branhamas 23, K. Jonhsonas ir Z. Collinsas po 22 taškus.