Lietuvio ekipa išvykoje 117:119 (39:27, 29:24, 28:33, 21:35) nusileido Finikso „Suns“ (22-18).

D. Sabonis per 39 minutes pelnė 21 tašką (8/10 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių, išdalino 11 rezultatyvių perdavimų ir blokavo vieną metimą.

Tai jau 11-as centro trigubas dublis šiame sezone.

Iki susitikimo pabaigos likus penkioms minutėms „Kings“ buvo priekyje 113:96, bet tada sugriuvo. „Suns“ smeigė penkis tritaškius, spurtavo 19:2 ir pradėjus tiksėti paskutinei minutei išlygino rezultatą 115:115.

Netrukus taškais apsikeitė Kevinas Durantas ir De’Aaronas Foxas, o galiausiai šeimininkams pergalę garantavo to paties K. Duranto tikslūs baudų metimai – pražangą puolėjas išprovokavo iki rungtynių pabaigos likus dviems sekundėms.

„Kings“ dar spėjo atlikti lemiamą metimą, bet Maliko Monko tritaškis buvo netikslus. K. Durantas tapo lemiamo spurtu herojumi, per jį vienas pelnęs 12 taškų.

Sakramento ekipa vienu metu turėjo net 22 taškų pranašumą. „Suns“ komandai Graysonas Allenas pelnė 29 taškus, pataikydamas 9 tritaškius bei pagal šį rodiklį pakartodamas Finikso komandos rekordą.

„Suns“: Graysonas Allenas 29 (9/14 trit.), Kevinas Durantas 27, Devinas Bookeris 16 (11 rez. perd.), Bradley Bealas ir Ericas Gordonas po 13, Jusufa Nurkičius 10 (15 atk. kam.).

„Kings“: De’Aaronas Foxas 33, Domantas Sabonis 21, Keeganas Murray 18, Saša Vezenkovas 14, Malikas Monkas 13.