Domantas Sabonis pratęsė rekordinę NBA dvigubų dublių seriją. Šį kartą lietuvis užfiksavo trigubą dviženklį.

Aukštaūgis per 36 minutes pelnė 13 taškų (6/12 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau 56-asis Lietuvos rinktinės krepšininko divgubas dublis iš eilės.

Šis pralaimėjimas Sakramento ekipai tapo dar skaudesniu dėl to, jog jis buvo patirtas prieš tiesioginį oponentą kaunantis dėl vietos atkrintamosiose.

Lietuvio komanda „Mavericks“ nusileido antrą kartą šią savaitę.

Lemiamą dūrį šeimininkams smeigė Dante Exumas, kuris likus žaisti 28 sekundes iki rungtynių pabaigos pataikė tritaškį išvedusį svečius į priekį (106:103).

Kitoje atakoje „Kings“ puolėjas Harrisonas Barnesas neatsakė tuo pačiu, o Luka Dončičius baudos metimu įtvirtino Dalaso komandos pergalę.

Šeštąją pergalę iš eilės pasiekę „Mavericks“ krepšininkai Vakarų konferencijoje rikiuojasi šešti, o „Kings“ nukrito iki 8-osios vietos.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 23, Harrisonas Barnesas 20, Keonas Ellisas 16, Domantas Sabonis 13.

„Mavericks“: Kyrie Irvingas 30, Luka Dončičius (9 atk. k., 12 rez. p.) 26, Dereckas Lively (9 atk. k.) 12.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (18/56), kurie po pratęsimo 130:126 (38:27, 30:36, 20:34, 27:30, 9:5) palaužė Niujorko „Knicks“ (44/29)