Lietuvio ekipa išvykoje panaikino 16 taškų deficitą ir 102:98 (16:27, 25:26, 30:21, 31:24) įveikė Denverio „Nuggets“ (36-19).

D. Sabonis nugalėtojams per 33 minutes pelnė 20 taškų (9/16 dvit., 2/3 baud.). atkovojo 13 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė tris kamuolius, bet ir pats suklydo penkis kartus.

Tai jau 37-as mačas iš eilės, kuriame centras surenka dvigubą dublį. Pagal šį rodiklį jis pavijo NBA legendas Keviną Garnettą ir Johną Stocktoną.

Mūsiškis pranoko N. Jokičių, kuris „Nuggets“ komandai surinko 15 taškų (6/11 dvit., 0/6 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ pirmavo 62:46, bet ketvirtame kėlinyje darbo ėmėsi De’Aronas Foxas, per šį pelnęs 15 taškų.

Likus žaisti dvi minutes Denverio ekipos turėtas pranašumas sumenko iki vieno taško, o tada D. Foxas vienas pelnė 8 taškus iš eilės ir sukrovė „Kings“ 7 taškų persvarą.

Tai buvo trečioji „Kings“ pergalė šiame sezone prieš „Nuggets“ iš tiek pat galimų. Denverio ekipai susitikime nepadėjo Jamalas Murray ir Kentaviousas Caldwellas-Pope’as.

„Nuggets“: A. Gordonas 25 (15 atk. kam.), M. Porteris Jr. 19, N. Jokičius 15, R. Jacksonas 12 (9 rez. perd.).

„Kings“: D. Foxas 30 (8 rez. perd., 8 atk. kam.), D. Sabonis (13 atk. kam., 7 rez. perd.) ir H. Barnesas po 20.