Lietuvio ekipa varžovus dramatiškai įveikė 134:133 (40:32, 35:40, 29:29, 30:32).

Sakramento klubas „Warriors“ aikštėje buvo pralaimėjęs septynis mačus iš eilės, o paskutinį kartą pergale džiaugėsi prieš ketverius metus – 2020 m.

D. Sabonis nugalėtojams per 35 minutes pelnė 18 taškų (6/9 dvit., 2/2 trit.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius, blokavo metimą, triskart suklydo ir penkis kartus pažeidė taisykles.

Būtent lietuvio dėjimas mačo pabaigoje tapo pergalingu metimu.

Likus žaisti keturias minutes iki rungtynių pabaigos po dviejų De’Aarono Foxo tritaškių „Kings“ atitrūko 128:121, bet šeimininkai atsakė šešiais taškais iš eilės ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Prasidėjus paskutinei minutei po dviejų Jonathano Kumingos dėjimų „Warriors“ antroje mačo pusėje pirmą kartą atsidūrė priekyje – 133:132.

„Kings“ savo ataką kartojo triskart ir galiausiai sugebėjo užpulti – D. Sabonis dėjimu vėl išvedė svečius į priekį ir paliko varžovams 22 sek. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai susitikimo taškai.

Po pertraukėlės J. Kuminga prarado kamuolį, bet Kevinas Huerteris prametė abu baudos metimus ir suteikė paskutinį šansą „Warriors“ komandai. Vis tik šiuo ji nepasinaudojo – Stephenas Curry prarado kamuolį ir nesugebėjo atlikti lemiamo metimo, nors atakai susikurti turėjo 15 sekundžių.

„Kings“ šiame mače išmetė net 48 tritaškius, iš kurių pataikė 22. Kartu sudėjus ekipos atliko 85 tolimus metimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 33 (7/12 dvit., 6/14 trit.), Jonathanas Kuminga 31, Andrew Wigginsas 17, Klay Thompsonas 16, Dario Šaričius 14.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 39 (7/12 dvit., 7/12 trit.), De’Aaronas Foxas 29, Domantas Sabonis 18, Keeganas Murray 14, Kevinas Huerteris 12.