„Karaliai“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją, o prie to ypač svariai prisidėjo Domantas Sabonis.

Prieš gimtojo Portlando ekipą lietuvis pelnė 27 taškus (11/14 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, taip pat perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Statistika

Ketvirto kėlinio pabaigoje arčiau pergalės buvo svečiai, kurie likus 1 minutei turėjo 4 taškų pranašumą (111:107).

Malikas Monkas dvitaškiu sumažino deficitą, „Trail Blazers“ turėjo dvi galimybes atstatyti saugenę persvarą, tačiau Shaedonas Sharpe'as suklydo, o Skylaras Maysas prametė. M. Monkas baudų metimais išlygino rezultatą (111:111), svečiai dar turėjo 8 sekundes, bet S. Mayso metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Pratęsime D. Sabonio ir M. Monko taškai leido „Kings“ triumfuoti 121:118.

Artimiausias rungtynes „Kings“ žais lapkričio 11 d. namuose prieš Oklahomos „Thunder“.

„Kings“: Domantas Sabonis 27, Malikas Monkas 23, Kevinas Huerteris 17 taškų.

„Blazers“: Jerami Grantas 38, DeAndre Aytonas, Skylaras Maysas ir Shaedonas Sharpe'as po 18 taškų.