Geriausia jaunąja krepšininke išrinkta Saulė Mikelionytė. Absoliučios įskaitos nugalėtoja džiaugėsi 1000 eurų „Elektromarkt“ čekiu. Ji paaiškėjo Lietuvos ir Ispanijos rinktinių rungtynių metu, kai ją išrinko speciali ir autoritetinga komisija.

Šiais metais finalo antros vietos laimėtojai savo amžiaus grupėje laimėjo „Elektromarkt“ 300 eurų vertės čekius, o nugalėtojams atiteko 1000 eurų vertės „Nike“ dovanų čekiai bei specialios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės trenerio Sigito Kavaliausko treniruotės.

„Sprite“ talentų kovų finaliniame etape Vilniuje dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus kategorijas:

gimę 2004 – 2005 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2002 – 2003 m. (atskirai vaikinai ir merginos);
gimę 2000 – 2001 m. (atskirai vaikinai ir merginos).

Vyriausių vaikinų čempionu tapo Gediminas Mokšeckas, kuris finale įveikė Tautvydą Kupstą. Trečias liko Aristidas Lukas Končius. Vyriausių merginų grupėje čempionate tapo Saulė Mikelionytė, kuri finale įveikė Kamilę Žiedelytę, o trečia liko Evelina Zigmantaitė.

2002 – 2003 m. gimusių vaikinų grupėje pirmą vietą užėmė Edgaras Preibys, jis finale nurungė Lauryną Virbalą. Trečią vietą užėmė Vincas Aleknavičius. Šioje merginų amžiaus grupėje čempione tapo Kamilė Grybauskaitė. Ji finale nugalėjo Šeilą Gudinskaitę, o trečia liko Aistė Švėgždaitė.

Jauniausių berniukų varžybose nugalėtojas buvo Paulius Murauskas, kuris įveikė Roką Jocį. Trečias liko Gediminas Alisas. Mergaičių varžybose laimėjo Justė Jocytė, antra liko Rusnė Augustinaitė, trečia – Neda Pliatkutė.

Į „Sprite“ talentų kovų finalus Vilniuje pateko po 8 geriausius kiekvienos amžiaus grupės krepšininkus iš Palangos ir Kauno.

Lietuvos krepšinio federacija jau dešimt metų kartu su „Sprite“ organizuoja analogų Lietuvoje neturintį krepšinio turnyrą, kurio metu jaunieji talentai gali atskleisti savo individualius sugebėjimus.