Šiauliuose vyko I diviziono finalo ketverto varžybos, kuriose kovojo Š. Marčiulionio KA I komanda, vadovaujama trenerio Edvino Justos. Ji pusfinalyje susitiko su Arvydo Sabonio krepšinio centro „Viacon“ ekipa, kuri reguliariame sezone užėmė antrą vietą.

Kitame pusfinalyje susitiko reguliaraus sezono nugalėtoja Kauno KM „Aisčių“ II komanda su ketvirtą vietą užėmusia aikštelės šeimininke - „Saulės“ ekipa.

Pusfinalio susitikime Š. Marčiulionio KA I komanda po atkaklios kovos rezultatu 86:81 nugalėjo Sabonio KC-„Viacon“ ekipą ir pateko į finalą. Kitame pusfinalyje aikštelės šeimininkė „Saulė“ ekipa netikėtai rezultatu 81:75 įveikė praėjusių metų čempionę „Aisčių“ II komandą.

Rungtynėse dėl trečios „Aisčiai“ rezultatu 87:72 nugalėjo laipteliu žemiau stovėjusią „Viacon“ ekipą.

Finale susitiko Š. Marčiulionio KA I komanda ir aikštelės šeimininkė - „Saulė“. Nors vilniečiai pirmavo beveik viso susitikimo metu ir ketvirtame kėlinyje turėjo net 15 taškų pranašumą, paskutinę rungtynių minutę šiauliečiai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą.

Vis dėlto, geriau sužaidę rungtynių pabaigą, Š. Marčiulionio KA I komandos krepšininkai rezultatu 72:70 iškovojo pergalę, o kartu ir MKL jaunių B čempionato aukso medalius. Aistis Pilauskas ir Matas Jogėla išrinkti į finalo ketverto simbolinį penketą.