Rusijos rinktinės krepšininkės didžiąją dalį darbo padarė jau per pirmąsias 10 minučių. Nors rusės pelnė tik 15 taškų, tačiau jos pasižymėjo puikia gynyba, leidusios varžovėms įmesti vos 6 taškus. Iki didžiosios pertraukos čekių deficitas padidėjo iki 12 taškų. Antroje susitikimo dalyje Čekijos krepšininkės bandė vytis varžoves. Jos per kėlinuką sumažino skirtumą 8 taškais ir atgaivino viltis kovoti dėl aukso. Tačiau rusės lemiamoje 10 minučių dalyje neleido oponentėms dar labiau mažinti skirtumo ir iškovojo pergalę.

Naujųjų čempionių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Irina Osipova, pelniusi 16 taškų i atkovojusi 7 kamuolius. Elena Baranova pridėjo 14 taškų ir 9 sugriebtus kamuolius. Ioulia Skopa prie istorinės pergalės prisidėjo pelnydama 11 taškų.

Čekijos rinktinei daugiausiai paguodos taškų surinko Romana Hamzova (6 atk. kam.) - 15. Lucie Blahuskova buvo antra pagal rezultatyvumą, į savo sąskaitą įsirašiusi 11 taškų. Jana Vesel pridėjo 8 taškus bei 8 sugriebtus kamuolius.

Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo Ispanijos ekipa, rungtynėse dėl trečiosios vietos nugalėjusios lenkaites - 87:81 (14:29, 21:20, 21:22, 31:10). Trys pirmosios komandos iškovojo kelialapius į Atėnų olimpines žaidynes, kurios vyks kitų metų rugpjūčio mėnesį.

Mače dėl penktosios vietos Belgijos sportininkės neatsilaikė prieš prancūzes ir pralaimėjo 75:94 (25:25, 15:19, 19:23, 16:27), o susitikime dėl 7 vietos Slovakijos atstovės po labai atkaklios kovos palaužė Serbijos ir Juodkalnijos krepšininkių pasipriešinimą 68:67 (13:18, 13:19, 26:13, 16:17).