Pasvaliečiai namų arenoje vykusiame atsakomajame draugiškame mače svečius iš Rusijos palaužė 89:86 (30:21, 17:17, 14:21, 28:27).

Sėkmingai krepšį puolę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai jau pirmajame kėlinyje atitolo devynių taškų skirtumu (30:21). Vėliau apsukų nemažinę šeimininkai antrajame kėlinyje susikrovė ir dviženklį pranašumą – 44:32.

Vis dėlto atsigavęs Samaros klubas „Pieno žvaigždėms“ pranašumu ilgai džiaugtis neleido ir pradėjo mažinti savo atsilikimą, kol galiausiai ketvirtojo kėlinio viduryje rusai jau turėjo nežymią persvarą – 71:68.

Tačiau Stepono Babrausko vedami pasvaliečiai sugebėjo mobilizuotis ir netrukus persvėrę rezultatą bei iniciatyvos nebepaleido iki pat susitikimo pabaigos.

„Krasnyje Krylja“: Aleksandras Korčaginas 22, Jevgenijus Fidii 16 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)