Čempionato lyderiai pergalingus pamatus pasistatė antrojo ir trečiojo kėlinio metu. Šiuos du ketvirčius Bostono ekipa laimėjo 24 taškų skirtumu (55:31).

J. Valančiūnas per 15 minučių spėjo pelnyti 2 taškus (1/4 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir sykį prasižengė.

Dvigubu dubliu pasižymėjo „Celtics“ komandos latvis Kristaps Porzingis pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių. Aukštaūgis šiuos skaičius surinko per 31 minutę.

„Pelicans“ po šios nesėkmės liko penktoje Vakarų konferencijos pozicijoje, o Bostono ekipa jau yra užsitikrinusi pirmąją vietą Rytuose.

Lietuvio komandos laukia itin didelės svarbos rungtynės prieš vienus iš tiesioginių oponentų – Fynikso „Suns“. Šių komandų akistata įvyks balandžio 2 dieną.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 25, C.J. McCollumas 24, Herbas Jonesas 18, Trey Murphy 11.

„Celtics“: Jasonas Tatumas 23, Kristaps Porzingis 19, Jaylenas Brownas 17, Derrickas White'as 15, Jrue Holiday 13.