Vaidotas Pečiukas nugalėtojams pelnė 14 taškų, gynyboje po krepšiu atkovojo ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 26 su puse žaidimo minutės (26:27) lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Gediminas Navickas įmetė 10 taškų (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 3/5, baudos 1/1), gynyboje sugriebė 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 2 pražangas (24 min. ir 24 sek.).

26 taškais prie pergalės prisidėjo Matija Českovičius, 21 - Branko Čuičius, 14 - Damjanas Kandičius.

Dešimtą vietą reguliariame sezone užėmė Sibiu „CSU Atlassib“ (14/16) ekipa su Mantu Griškėnu, svečiuose 75:85 (16:18, 19:23, 16:27, 24:17) pralaimėjusi aštuntoje pozicijoje likusiems Bukarešto „CS Municipal“ (18/12) krepšininkams.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus, gynyboje atkovojo 3 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 4 pražangas. Per daugiau nei 29 žaidimo minutes (29:11) M. Griškėnas pataikė 1 tritaškį iš 6 bei 1 dvitaškį metimą iš 2.

23 taškus nugalėtojams pelnė Lee Wayne'as, 15 - Aleksandras Grujevas, 11 - Devonas Austinas.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Paulas Siras (26 tšk.), Jevohnas Shepherdas (12 tšk.) bei Szabolcsas Santa (10 tšk.).

Būtent „CS Municipal“ ekipa ir bus „BC Mureš“ klubo varžovė čempionato ketvirtfinalyje.