Sėkmingiau rungtynes pradėjo svečiai (10:3), bet jaunieji vilniečiai nepasidavė ir įstengė laimėti pirmąjį kėlinį – 25:23.

Džiugo Remeikio tolimais metimais traukiami „Ryto“ dubleriai dar bandė išlikti kovoje ir po pirmosios dalies atsiliko 6 taškais (39:45).

Sugrįžus iš ilgosios pertraukos pasitarimo rūbinėje „Telšiai“ po truputį pradėjo tolti nuo vilniečių bei prabėgus daugiau nei pusei kėlinio laiko, telšiškiai susikrovė dviženklį pranašumą (61:51).

Paskutinėse 10 minučių svečiai nesustojo diktuoti rungtynių tempo ir užtikrintai pratęsė savo pergalių seriją – 100:80.

„Telšių“ gretose asmeninį rezultatyvumo rekordą pasiekė gynėjas Laurynas Kaveckis, kurio sąskaitoje per 29 minutes – 29 taškai (8/11 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 1 rezultatyvus perdavimas ir 27 efektyvumo balai.

„Ryto-2“ ekipoje geriausią asmeninį pasirodymą surengė Džiugas Remeikis, kuris per 25 minutes pelnė 21 tašką (2/3 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Rytas-2“: Džiugas Remeikis 21 (5/8 trit., 4 rez. perd.), Arūnas Rimkus 16 (3/4 trit., 5 kld.), Nojus Kulieša 13 (3/4 trit., 4 rez. perd., 4 kld.), Ernestas Naruševičius 10 (4/6 dvit., 4 rez. perd.).

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 29 (8/11 dvit., 4/6 trit., 4 per. kam., 27 naud.), Valerii Anisimov 16 (5/8 dvit., 6/9 baud., 5 atk. kam.), Nojus Radžius 12 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Ignas Razutis (2/4 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Vilius Pocius (5/6 dvit., 6 atk. kam.) po 10, Rolandas Jakštas 9 (2/4 trit., 5 atk. kam.).

Kitose turo rungtynėse Aidas Kavaliauskas surinko 35 naudingumo balus, o jo atstovaujama „Jurbarko-Kario“ ekipa pasiekė 5-ą pergalę (5-1): išvykoje 94:80 (21:21, 24:15, 27:25, 22:19) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (3-2).

„Jurbarko-Kario“ gretose spindėjo A. Kavaliauskas, kuris sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes „7bet-NKL“ čempionate. 27-erių įžaidėjas buvo netoli dvigubo dublio, o jo sąskaitą puošė 21 taškas (2/5 dvit., 3/5 trit., 8/9 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 35 naudingumo balai.

Jam talkino dvigubą dublį surinkęs Ignas Juškevičius, kuris pelnė 16 taškų, sugriebė 10 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Martynas Tamulevičius 19 (7/11 dvit., 2 blok.), Devinas Hutchinsonas 18 (3/7 dvit., 4/9 trit.), Darionas Angelo Rackley 16 (4/7 dvit., 2/6 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam., 5 kld.), Lukas Kazlauskas 11 (5/9 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Šarūnas Kulevičius 10 (2/6 trit.).

„Jurbarkas-Karys“: Aidas Kavaliauskas 21 (3/5 trit., 8/9 baud., 5 atk. kam., 9 rez. perd., 3 per. kam., 35 naud.), Ignas Juškevičius 16 (7/12 dvit., 10 atk. kam.), Karolis Kokoška 13 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Vytautas Šarakauskas 11 (5/7 dvit., 6 atk. kam., 3 blok.), Mindaugas Lukauskis 9 (1/6 trit.), Mintautas Bulanovas 8 (2/4 trit.), Tomas Delininkaitis 7 (2/5 trit., 4 rez. perd.).

Antrą kartą istorijoje „Žalgirio“ arenoje rungtyniavęs Kauno „Žalgiris-2“ (2-4) nutraukė 4 pralaimėjimų seriją ir iškovojo 2 pergalę sezone. Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 85:72 (23:17, 27:16, 25:21, 10:18) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (1-5).

Kauno komandai Dovydas Butka per 27 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Uostamiesčio ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Mikalauskas, kurio sąskaitoje per 18 minučių – 15 taškų (6/11 dvit., 3/7 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 21 naudingumo balas.

Šią dublerių akistatą gyvai stebėjo ir „Žalgirio“ pagrindinės komandos trenerių štabo nariai – Kazys Maksvytis, Tautvydas Sabonis ir Evaldas Beržininkaitis.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 18 (5/6 dvit., 2/7 trit.), Vytautas Žygas 17 (4/5 dvit., 2/8 trit.), Nedas Montvila 12 (2/5 trit.), Justas Stonkus ir Dominykas Butka po 8, Emilis Bartninkas (6 atk. kam.) ir Matas Vokietaitis (2 blok., 6 kld.) po 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Narvilas 18 (4/8 dvit., 7/11 baud.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/11 dvit., 8 atk. kam.), Matas Repšys 12 (8/11 baud., 6 atk. kam.), Kristupas Leščiauskas 8 (4/6 dvit.).

3 pergalę iš eilės pasiekė „Šilutė“ (3-3), kuri namuose 85:74 (16:16, 13:27, 27:14, 29:17) nugalėjo „Kretingą“ (2-4).

Šilutės komandai Brysonas Etiennie per 26 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Kretingos“ gretose išsiskyrė Mantas Ruikis, kurio sąskaitoje per 32 minutes – 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Šilutė“: Edgaras Preibys (3/6 trit., 6 atk. kam.), Brysonas Etiennie (6/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Ernestas Jaškus (4/5 dvit., 2/4 trit.) po 15, Laurynas Balkūnas 13 (3/8 dvit.), Yevhenas Balabanas 12 (2/2 trit., 10 atk. kam.), Mykolas Ivanauskas 8 (5 atk. kam.).

„Kretinga“: Mantas Ruikis 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Rytis Zabita 14 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12 (4/6 dvit., 0/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Nojus Pabrieža 10 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 9 (2/6 trit.).