Nuo rungtynių pradžios tempą diktavę šeimininkai laimėjo kovą po krepšiais (37-28), kur kas daugiau atliko rezultatyvių perdavimų (24-14), suklydo vos 5 kartus, kai svečiai kamuolį prarado 14 kartų.

Svečiai trečiame kėlinyje ne kartą buvo priartėję iki vieno metimo (58:55, 60:57), o prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė 8 taškai (73:65).

Ketvirto kėlinio pradžioje „Real“ nutolo dviženkle persvara ir paskutinėmis minutėmis neliko abejonių dėl rungtynių nugalėtojo.

„Real“: Walter Tavares 15, Facundo Campazzo (10 rez. perd.) 14, Gabrielis Deckas 13, Jaycee Carroll 12, Rudy Fernandez 11, Nicolas Laprovittola 10.

„Panathinaikos“: Nickas Calathesas 13, Deshaunas Thomas, Jimmer Fredette ir Ioannis Papapetrou po 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)