A. Mažutis atliko rezultatų perdavimą, perėmė kamuolį bei kartą pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems E. Želionis per 16 žaidimo minučių pelnė 4 (dvitaškiai 2/2) taškus, sugriebė 4 atšokusius kamuolius, 2 sykius suklydo bei kartą pažeidė taisykles.

"Doneck": P. J. Tuckeris 21 (11 atk. kam.) taškas, Marki Perri ir Goronas Ikoničas po 17.

"Chimik": Darrelas Mitchellas ir Lavelas Blanchardas po 17 taškų.

Lietuviai žaidė blankiai, "Azovmaš" patyrė nesėkmę

Du lietuvius savo gretose turintis Mariupolio "Azovmaš" klubas Ukrainos lygoje patyrė nesėkmę. Rimo Girskio vadovaujama komanda namuose 73:77 (21:20, 10:8, 17:25, 25:24) nusileido Krivoj Rogo "Krivbasbasket" krepšininkams.

Rolandas Jarutis žaidė 25 minutes ir pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Marius Prekevičius per 21 žaidimo minutę pelnė 2 taškus (0/2 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo vieną kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

"Krivbasbasket": Jurica Zuza 20 taškų, Jerelas Allenas bei Viktoras Kondročenka po 14.

"Azovmaš": Erikas Danielsas 18 taškų, Frederickas House'as 14, Hasanas Rizvičius 13, Ejike Ugboaja 11.

Iškovoję tris pergales ir patyrė keturias nesėkmes lietuvių klubas Ukrainoje žengia 7-as.

Ž.Jonušo atstovaujama ekipa patyrė triuškinančią nesėkmę

Žygimanto Jonušo atstovaujamas Nikolajevo MBK "Nikolaev" klubas Ukrainos lygoje patyrė triuškinančią nesėkmę, išvykoje 68:100 (10:23, 17:28, 23:21, 18:28) pralaimėjęs Odesos BK "Odessa" krepšininkams.

Krepšininkas iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete, ant parketo praleido 27 minutes ir pelnė 5 (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/6) taškus, atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles.

"Odessa": Jerome'as Colemanas 22 taškai, Johnas DeGroatas 21, Jerelas Blassingame'as (13 atk. kam.) 20.

"Nikolajev": Vadimas Matiokevičius (10 atk. kam.) 19 taškų, Danielis McClintockas 14.

Iškovojęs dvi pergales ir patyręs keturias nesėkmes Ž. Jonušo atstovaujamas klubas Ukrainos pirmenybėse užima 9-ąją vietą tarp 15 dalyvių.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.