NBA čempionate aštuonių pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Denverio „Nuggets“ (6/13) klubas, išvykoje 106:105 (29:19, 23:27, 29:25, 34:25) nugalėjęs Toronto „Raptors“ (12/7) krepšininkus, vis dar besiverčiančius be Jono Valančiūno.

„Nuggets“ tai buvo pirmoji pergalė po aštuonių iš eilės laimėtų rungtynių, tačiau vieni iš Vakarų konferencijos autsaiderių šį sykį tikrai neatrodė kaip silpnesnė komanda.

Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 12 taškų pranašumu, o antrajame jų persvara padidėjo net iki 28 (47:29).

Po ilgosios pertraukos „Raptors“ sukruto ir ėmė vytis varžovus, bet buvo per vėlu. Likus žaisti 4 sek. DeMarre Carrolas tritaškiu sumažino atsilikimą iki 2 taškų (102:104), tačiau dvi baudas realizavęs Willas Bartonas padėjo išsaugoti pergalę nesėkmių seriją nutraukusiems svečiams.

„Nuggets“: Willas Bartonas 22, Danilo Gallinari 21, Darrelas Arthuras 19, Joffrey Lauvergne 14 (10 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 34, Kyle‘as Lowry 16 , Cory Josephas 15, DeMarre Carrollas 10.

Kiti rezultatai

Sakramento „Kings“ – Bostono „Celtics“ 97:114 (17:32, 19:19, 32:39, 29:24)

Šiose Meksike vykusiose rungtynėse „Celtics“ įžaidėjas Isaiah Thomasas pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. 19 taškų jis pelnė per pirmąją susitikimo pusę, kurios metu ir buvo nulemti mačo laimėtojai.

Portlando „Trail Blazers“ – Indianos „Pacers“ 123:111 (28:31, 28:28, 41:31, 26:21)

Memfio „Grizzlies“ – San Antonijaus „Spurs“ 83:103 (21:20, 15:25, 21:29, 26:29)

27 taškus nugalėtojams pelnė Kawhi Leonardas, realizavęs 7 iš 9 tritaškių metimų.

Jutos „Jazz“ – Orlando „Magic“ 94:103 (25:29, 32:25, 21:23, 16:26)

Majamio „Heat“ – Oklahomos „Thunder“ 97:95 (23:28, 27:23, 24:23, 23:19)

Lemiamas baudas šiose rungtynėse pataikė priešpaskutinę sekundę Serge'o Ibakos pražangą išprovokavęs Dwyane'as Wade'as, iš viso surinkęs 28 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)