Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiose rungtynėse nebuvo itin rezultatyvus, tačiau pasižymėjo gera kova dėl atšokusių kamuolių ir rungtynes baigė surinkęs 6 taškus (3/7 dvitaškių) ir 10 atkovotų kamuolių.

Antrąsias rungtynes per dvi naktis žaidę Toronto krepšininkai po pirmos rungtynių pusės atsilikinėjo aštuoniais taškais, bet antroje rungtynių pusėje nedemonstravo nuovargio ženklų ir trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 33:18 bei perėmė rungtynių iniciatyvą. Šiame kėlinuke 14 taškų surinko Kyle‘as Lowry, pasižymėjęs ir keturiais taškais vienos atakos metu.

Ketvirtajame kėlinuke „Celtics“ pademonstravo kovingumą ir likus žaisti mažiau nei minutę atsiliknėjo tik keturiais taškais, tačiau K. Lowry mesdamas sudėtingą tritaškį išprovokavo Alo Horfordo pražangą ir šaltakraujiškai sumetęs visus tris baudų metimus padidino „Raptors“ persvarą iki septynių taškų.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė dvejų rungtynių per dvi naktis vis dar nežaidžiančio Demarre Carrollo vietą starto penkete užėmęs Normanas Powellas, naudingai rungtyniavęs abiejose aikštės pusėse ir pasiekęs naują karjeros rekordą su 5 perimtais kamuoliais.

Šeimininkų gretose vis dar nerungtyniavo kirkšnies traumą patyręs rezultatyviausias klubo žaidėjas Isaiah Thomasas. Po 26 taškus per rungtynes šiame sezone renkantis įžaidėjas į aikštę turėtų grįžti trečiadienio nakties rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“.

Celtics“: Alas Horfordas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Avery Bradley (5/7 trit.) po 19, Terry Rozier ir Marcusas Smartas po 12 taškų.

Raptors“: Kyle'as Lowry 34, DeMaras DeRozanas (9/25 metimų iš žaidimo, 5 kl.) 24, Normanas Powellas (3/4 trit., 5 per. kam.) 20 taškų.

Aštuntoji pergalė per devynerias rungtynes leido Toronto klubui padidinti atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų, o „Celtics“ iš trečiosios vietos rytuose išstūmė Šarlotės „Hornets“ ekipa.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)