Vos minutę rungtyniavęs lietuvis nė karto nemetė į varžovų krepšį bei puolime atkovojo vieną kamuolį.

Nugalėtojams Gokseninsdas Koksalas ir Johnas Shurna pelnė po 14 taškų, Ermalis Kurtoglu 12, Jordanas Farmaras bei Tayloras Brownas - po 11. Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Hakimas Warrickas (22 tšk.) bei Troy'us De Vriesas (12 taškų).

Antrą vietą Turkijos krepšinio lygoje užima Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (19/5) ekipa, trečioje pozicijoje – Stambulo „Anadolu Efes“ (17/7) komanda, o Stambulo „Galatasaray“ (13/11) klubas su Martynu Pociumi – aštuntas.

Turkijos moterų krepšinio klubui K. Nacickaitė pelnė 19 taškų

Septynioliktą pergale Turkijos moterų krepšinio pirmenybių 26-o turo mače iškovojo reguliarųjį sezoną ketvirtoje vietoje baigęs Kamilės Nacickaitės atstovaujamas Stambulo „Universitesi BGD“ klubas. Stambulo ekipa šeštadienį svečiuose 93:81 (19:20, 27:19, 28:21, 19:21) įveikė autsaideres Genčliko „As Osmaniye“ (5 pergalės ir 21 pralaimėjimas) krepšininkes.

Lietuvė viešnių gretose žaidė rezultatyviausiai – pelnė 19 taškų, po krepšiais atkovojo 5 (3 – puolime) kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovės metimą, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Starto penkete rungtyniavusi K. Nacickaitė per 27 minutes pataikė 3 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 13 ir realizavo abu baudų metimus.

18 taškų nugalėtojoms pelnė Nevin Nevlin, 13 – Courtney Paris, 12 – Artemis Spanou, 11 – Šaziye Ivegin.

Aikštelės šeimininkių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dandra Moss (21 tšk.), Stefanie Dolson (18 tšk.) ir Lucie Bouthors (11 taškų).

Keturiolikos komandų reguliariojo sezono nugalėtojomis tapo Stambulo „Galatasaray“ (23/3) krepšininkės.