Nors rungtynes sėkmingiau pradėjo Izraelio komanda (6:13), tačiau sėkmingiau pirmą kėlinį sužaidę šeimininkai įgijo 6 taškų pranašumą, o antrame jį padidino iki devynių - 43:34.

Trečiame kėlinyje „Chimki“ komandos persvara du kartus pasiekė 11 taškų ribą (45:34 ir 47:36), tačiau svečiai nepasidavė ir kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą (58:58). Šeimininkų nuotaiką prieš lemiamą kėlinį praskaidrino tikslus suomio Petteri Kaponeno tritaškis - 61:58.

R. Kurtinaičio pastabų išklausę Rusijos komandos nariai ketvirtą kėlinį pradėjo sėkmingiau ir po Marko Popovičiaus tritaškio padidino savo persvarą iki aštuonių taškų (70:62). Iniciatyvą iki rungtynių pabaigos išlaikę „Chimki“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė jau septintą pergalę - 85:73.

„Chimki“: Paulas Davisas 22 (8 atk. kam., 28 naud. bal.), Marko Popovičius (3 per. kam., 20 naud. bal.) ir Petteri Kaponenas po 14, Michael Gelabale 9, Jamesas Augustine'as ir Sergejus Monia po 8.

„Hapoel“: Yotamas Halperinas ir Artiomas Parakhouskis po 19, Lioras Elyahu 18, Joshas Duncunas 8.

***

Rimanto Butauto treniruojami Rygos VEF (4/4) krepšininkai G grupės rungtynėse svečiuose po permainingos kovos 72:74 (11:24; 18:21; 19:11; 24:18) turėjo pripažinti Haifos „Maccabi“ (6/2) komandos pranašumą.

VEF: Kristaps Jeničenoks 17, Kenanas Bajramovičius 15, Arturs Beržins 12, Dee Brownas ir Derrickas Nixas po 10 (6 rez. perd.).

„Maccabi“: Daganas Jivzoris ir Brianas Randle'as po 16, Donta Smithas 11 (9 atk. kam., 5 per. kam.), Ike Ofoegbu 10 (9 atk. kam.).

***

A grupėje susitiko pagrindinės konkurentės dėl trečios vietos lentelėje ir paskutinio kelialapio į LAST-32 etapą. Šį kartą sėkmė nusisuko nuo Kęstučio Kemzūros auklėtinių Nymburko ČEZ (4/4) krepšininkų, kurie namuose 69:71 (17:19; 16:21; 15:9; 21:22) nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ (4/4) komandai.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 19 (7 atk. kam.), Dylanas Page'as 15 (7 atk. kam.), Tre Simmonsas 14 (9 atk. kam.), Jiri Welschas (4 rez. perd.) ir Vlado Ilijevskis (4 rez. perd.) po 8.

„Sarthe Basket“: Reyshawnas Terry 16, Vaughnas Dugginsas 13 (5 rez. perd.), Joao Paulo Batista 11, Charlesas Kahudi 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)