28 minutes aikštėje praleidęs Rimantas Kaukėnas prie komandos pergalės prisidėjo 14 taškų (3/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį, 2 kartus jį prarado, išprovokavo 6 varžovų pražangas ir 2 kartus prasižengė pats.

Už lietuvį rezultatyviau nugalėtojų gretose rungtyniavo tik 18 taškų surinkęs Jamesas White'as.

Šolė ekipoje išsiskyrė Torey Thomasas ir Rudy Jomby, kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 15 taškų.

„TU/Rock“ su A. Pečiukevičiumi ir V. Diliu nusileido belgams

Pirmą pralaimėjimą turnyre patyrė Augusto Pečiukevičiaus ir Vilmanto Dilio atstovaujama Tartu „TU/Rock“ (4/1) komanda. Ji I grupės rungtynėse svečiuose 59:64 (17:19, 16:11, 10:22, 16:12) nusileido Antverpeno „Giants“ (3/2) krepšininkams.

Augustas Pečiukevičius ant parketo praleido 23 minutes, pelnė 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus jį prarado, išprovokavo 5 varžovų pražangas bei pats kartą pažeidė taisykles.

Kitas Tartu klubo lietuvis Vilmantas Dilys irgi žaidė naudingai. Jis per 23 minutes taip pat surinko 10 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą bei pats 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Frankas Turneris pelnęs 15 taškų, Jeanas-Marcas Mwema įmetė 13 taškų.

Pralaimėjusių gretose be lietuvių rezultatyviai rungtyniavo Janaras Taltsas, kurio sąskaitoje 16 taškų.

Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) klubas, svečiuose 65:69 (12:20, 23:18, 24:18, 6:13) nusileido lyderiais tapusiems Jekaterinburgo „Ural“ (Rusija) krepšininkams.

Nepaisant nesėkmės, Minsko komanda užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose, nes kitame grupės susitikime Kotkos „Team Teho Sport“ ekipa (Suomija), kurį D. Kairio auklėtiniai nugalėjo du kartus (100:64 ir 104:73), savo aikštėje 82:79 (21:25, 26:23, 17:16, 18:25) palaužė Orhuso „Bakken Bears“ (Danija) komandos pasipriešinimą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.