Namuose žaidusi Ispanijos ekipa nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ 101:111 (19:22, 22:24, 22:19, 29:27, 9:19).

Antrame kėlinyje Turkijos klubas pirmavo 15 taškų skirtumu, tačiau lemiamo kėlinio metu prabilo R. Giedraitis, ir aikštėje užvirė nervų karas.

Likus žaisti 8 sek. Vasilije Micičius baudų metimais suteikė „Anadolu Efes“ 3 taškų persvarą, bet ją ištirpdė L. Vildoza.

Kova nusikėlė į pratęsimą, kuriame karaliavo Sh. Larkino vedami svečiai.

Amerikietis iki pertraukos buvo surinkęs vos 2 taškus, o mačą baigė jų sukaupęs 30. Tai buvo rezultatyviausias gynėjo pasirodymas šiame sezone.

Nesėkmė Duško Ivanovičiaus auklėtiniams (18/15) reiškia, jog pamėginti iškopti į ketvirtfinalį teks kitą savaitę žūtbūtiniame paskutinio turo mūšyje su „Valencia“, o „Anadolu Efes“ (22/11) bent laikinai palypėjo į antrą vietą turnyro lentelėje.

R. Giedraitis per 37 minutes pelnė 21 tašką (7/7 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis per 21 minutę tenkinosi 2 taškais (1/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 5 sykius prasižengė ir buvo „neigiamas“ (-6 naudingumo balai).

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Rokas Giedraitis 21, Alecas Petersas (9 atk. kam.) ir Pierria Henry (8 rez. perd.) – po 15, Luca Vildoza 14 (6 rez. perd.);

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 30 (6/9 tritaškiai), Krunoslavas Simonas 21 (5/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Vasilije Micičius 16 (5 rez. perd.), Adrienas Moermanas 14 (8 atk. kam.), Sertačas Šanli 12 (5 atk. kam.).