Šiaulių krepšininkės taip ryžtingai pradėjo rungtynes, kad varžovės netrukus atidūrė tikrame nokaute. Per pirmuosius du kėlinius „Rūta“ įmetė 46 taškus – daugiau nei per visą pirmąjį šių komandų mačą. Šiaulietės įtikinamai pirmavo nuo pirmosios iki paskutinės mačo minutės. Nors „Lemminkainen“ ekipa ketvirtajame kėlinyje buvo sumažinusi skirtumą iki vienženklio skaičiaus, vis dėlto „Rūtos“ žaidėjos nepalūžo ir netrukus vėl tvirtai laikė iniciatyvą savo rankose.

Rezultatyviausiai „Rūtos“ komandoje žaidė: Sandra Baliutavičiūtė – 16 taškų, Volha Ziuzkova - 15, Lidija Panasiuk - 14, Laura Svarytė - 13.

„Lemminkainen“: Gabrielė Gutkauskaitė ir Inesa Visgaudaitė – po 13 taškų, Rita Milieškienė - 12.

Kita ketvirtfinalio pora Kauno rajono „Sirenos“ ir „Utena“ antrąsias serijos rungtynes žais šeštadienį, kovo 31 d. Utenoje. Pirmąsias rungtynes namuose 55:49 laimėjo „Sirenos“.