Starto penkete rungtynes pradėjęs L.Kleiza per 30 minučių surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/8 trit., 2/4 baudų) ir buvo rezultatyviausias aikštės šeimininkų gretose. Lietuvis taip pat atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir 4 kartus pažeidė taisykles.

12 taškų pridėjo Luka Zoričius (6/8 dvit., 8 atk. kam.), 8 – Melihas Mahmutoglu (2/3 trit.), 7 – Kenanas Sipahi.

Nugalėtojams Robertas Dixonas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) pelnė 26, Estebanas Batista (4/12 dvit., 15 atk. kam.) – 12, Barisas Hercekas – 10 taškų.

A. Kavaliausko klubas po pratęsimo nukovė „Laboral Kutxa“ komandą

Tikrą trilerį Ispanijos pirmenybėse tarp dviejų baskų komandų laimėjo Antano Kavaliausko Bilbao „Basket“ (5/6) klubas, kuris sekmadienį namuose po pratęsimo 96:92 (24:18, 21:20, 15:13, 20:29, 16:12) palaužė Vitorijos „Laboral Kutxa“ (5/6) ekipą.

Likus 8 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos bei Bilbao krepšininkams pirmaujant 3 taškais, prie baudų metimo linijos stojo „Laboral Kutxa“ komandos įžaidėjas Walteris Hodge'as. Amerikietis pataikė pirmąjį metimą, o antrąjį prametė tyčia bei pats atkovojo kamuolį, o pratęsimą taikliu dvitaškiu išplėšė Lamontas Hamiltonas. Visgi papildomo laiko metu labiau sekėsi aikštės šeimininkams.

Nugalėtojams Dairis Bertanis (25 min., 5/9 dvit., 2/3 trit., 7/7 baudų, 7 išpr. praž.) pelnė 23, Germanas Gabrielas (8/10 dvit., 9 atk. kam.) – 20, Raulis Lopezas (2/8 dvit., 5 atk. kam.) – 17, Alexas Hervelle (12 atk. kam.) – 12 taškų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs A.Kavaliauskas per 12 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius ir triskart pažeidė taisykles.

Svečių gretose išsiskyrė 18 taškų (4/6 trit.) surinkęs ir 7 kamuolius atkovojęs Andresas Nočioni. Po 16 taškų pridėjo L.Hamiltonas (7 atk. kam.) ir Fernando San Emeterio (5/5 dvit.), 13 – Thomas Heurtelis (0/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.