Penktosios ir lemiamos LMKL finalo serijos rungtynės Marijampolėje vyks trečiadienį.

Rungtynes spurtu 6:0 pradėjo šeimininkės ir „Sūduvos“ klubas iškart paprašė minutės pertraukėlės. Marijampoliečių puolimas atsigavo ir jos sumažino atsilikimą iki minimalaus – 6:7. Komandos žaidė taškas į tašką, bet likus žaisti 2 minutes, „Hoptrans-Sirenos“ kiek atitrūko – 16:12. Ketvirtį sėkmingai baigė viešnios, kurios persvėrė rezultatą savo naudai – 21:20.

Antrąjį kėlinį spurtu 8:2 pradėjo marijampolietės ir pabėgo į priekį – 29:22. Įpusėjus ketvirčiui šeimininkių puolimas pagyvėjo, o po Eglės Tarasevičiūtės prasiveržimo rezultatas tapo lygus – 32:32. Kova ir toliau vyko dėl kiekvieno aikštės centimetro ir nei vienai iš komandų ženkliai atitrūkti nepavyko.

Likus 2 minutėms priekyje buvo viešnios – 39:35. Prieš antrąją mačo dalį „Hoptrans-Sirenų“ deficitas siekė 6 taškus – 43:37.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau puolime rungtyniavo marijampolietės (50:39), bet šeimininkės rezultatą mažino iki vienženklio – 43:50. Likus 3 minutėms „Hoptrans-Sirenos“ ir dar labiau priartėjo – 45:50. Prieš lemiamą ketvirtį intriga buvo tik dar didesnė, nes komandas skyrė vos 4 taškai – 48:52.

Lemiamą ketvirtį atkarpa 5:0 pradėjo „Hoptrans-Sirenos“ ir persvėrė rezultatą (53:52), bet varžovės irgi buvo tikslios – 55:53. Sužaidus 4 minutes, po Ievos Kazlauskaitės tolimo metimo, „Sūduva“ ir vėl atitrūko – 60:53. Žaidimas ir toliau vyko lyg ant svarstyklių, o likus 3 minutėms pirmavo viešnios – 62:57.

Per likusį laiką aukštesnę pavarą įjungė marijampolietės, kurios atitrūko dviženkliu skirtumu (69:59), o garliaviškės tik minimaliai jį sumažino – 71:64.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 18, Dalia Belickaitė ir Rasa Knyzaitė po 10.

„Sūduva”: Laura Svarytė 17 (19 atk. kam.), Rita Milieškienė ir Arina Bilotserkivska po 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)