Rungtynes „Šiauliai“ buvo pradėję galingai ir atitolę 33:11, bet „Nevėžis“ deficitą naikino spurtu 19:0 ir buvo persvėręs rezultatą.

„Šiauliai“ geriau užbaigė ketvirtį, sėkmingiau žengė į mačą ir po pertraukos, tačiau „Nevėžis“ nebeleido vėl pabėgti varžovams. Taip beliko išgyventi paskutinio kėlinio dramą.

Svarbus lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Šiauliai“ pirmavo 63:59. „Nevėžis“ surengė atkarpą 8:0, persvėrė rezultatą, o Martyno Varno ir Regimanto Minioto metimai, nepaisant varžovų atsako, leido atitrūkti 75:69. Tai ir atvedė „Nevėžį“ prie pergalės.

„Nevėžis“: Aidas Einikis (4/8 trit., 23 naud. bal.) ir Gabrielius Maldūnas – po 16, M. Varnas 13, Chauncey Collinsas 11 (7 rez. perd.).

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 19 (6 atk. kam., 21 naud. bal.), Benas Griciūnas ir Evaldas Šaulys – po 10, Christianas Terrellas (6 rez. perd.) ir Kristupas Žemaitis – po 7.