Lietuvio ekipa išvykoje neturėjo jokių šansų prieš Podgoricos „Budučnost“(14-5) – 62:84 (18:22, 18:24, 15:13, 11:25).

R. Giedraitis per 23 minutes pelnė 8 taškus (2/4 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Pralaimėjimą Belgrado ekipai lėmė tragiškas paskutinis kėlinys, kurį ji pralaimėjo net 11:25.

„Crvena Zvezda“ komandai Luka Mitrovičius pelnė 16, Nemanja Nedovičius 10 taškų. Nugalėtojams Ypgi Ferrellas surinko 14 taškų.

„Žalgiris“ prieš „Crvena Zvezda“ išvykoje žais penktadienį. Abu klubai Eurolygoje dalinasi 12-16 vietomis.