Penktadienį į Kauną atvykstanti Atėnų „Panathinaikos“ (15-9) namuose 79:62 (21:16, 23:12, 13:13, 22:21) įveikė Milano „Olimpia“ (10-14), kuriai po dviejų mėnesių pertraukos padėjo Nikola Mirotičius.

M. Grigonis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – per 32 minutes pelnė 15 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

Tai buvo 9-oji PAO pergalė per paskutines 11 rungtynių. Po šio laimėjimo Atėnų ekipa susilygino su Stambulo „Fenerbahče“ ir Bolonijos „Virtus“ bei dabar dalinasi 3-5 vietomis.

Į aikštę grįžęs N. Mirotičius svečiams per 15 minučių pelnė 11 taškų ir sugriebė du kamuolius. „Olimpia“ atliko tik 9 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 13 kartų.

„Panathinaikos“: M. Grigonis 15, M. Lessortas ir J. Hernangomezas po 12, K. Nunnas ir P. Kalaitzakis po 10.

„Olimpia“: Sh. Napieras 16, N. Mirotičius 11.

Kitame susitikime „Barcelona“ (16-8) namie 84:57 (20:17, 21:20, 20:17, 23:13) sutriuškino „Virtus“ (15-9) ir pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą.

R. Jokubaitis per 15 minučių surinko 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir pasižymėjo 8 naudingumo balais.

Puikiai sezoną pradėjusi „Virtus“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą per paskutines penkerias rungtynes ir visi jie sugerti dviženkliais skirtumais.

Kovą dėl atšokusių kamuolių katalonai laimėjo net 47:31.

„Barcelona“: W. Hernangomezas 17, N. Laprovittola 16, J. Parkeris ir D. Brizuela po 11.

„Virtus“: I. Cordinier 12, I. Lundbergas 11.