Dvikovą geriau pradėjo svečiai iš Izraelio (0:5, 3:7), bet netrukus Prienų krepšininkai pasivijo priešininkus (10:11) ir po pirmų 10 minučių žaidimo buvo lygu - 16:16.

Antras ketvirtis vyko atkaklioje kovoje. Nominaliems aikštės šeimininkams du kartus buvo pavykę įgyti 3 taškų persvarą (24:21 ir 30:27), bet varžovai mūsiškius vis pasivydavo. Po 20 minučių kovos „Prienai“ pirmavo 35:33.

Trečiame ketvirtyje po Artūro Milaknio tritaškio ir Armino Urbučio puskablio prieniškiai atitrūko (42:37). Dar po kelių minučių Gediminas Orelikas tritaškiu padidino persvarą iki 8 taškų (55:47). Tačiau Hapoel klubas pasinaudojo lietuvių nesportine pražanga ir vėl priartėjo (55:53). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė Prienai ir po Artūro Valeikos baudų už Jeruzalės ekipos žaidėjo Courtney Fellso nesportinę pražangą po 30 minučių pirmavo 61:54.

Lemiamo kėlinio pradžioje A. Milaknis ir G. Orelikas dviem tolimais metimais iš eilės atitolino Prienus rekordine 14 taškų persvara (68:54). Svečiams pavyko šiek tiek priartėti (73:63, likus 4 min.), tačiau nesustabdomai žaidęs G. Orelikas (26 taškai) padėjo „Prienams“ vėl įspūdingai atitrūkti (77:63). Paskutines minutes sumaniau žaidę Prienų krepšininkai tik nesmarkiai leido sumažinti skirtumą 85:72, o tai gali būti svarbu atsakomajame mače Izraelyje. Iškovota svarbi pirma pergalė šio sezono turnyre.

Rezultatas:

„Prienai“ - „Hapoel Migdal“ - 85:72 (16:16, 19:17, 26:21, 24:18).

„Prienai“: Gediminas Orelikas 26 (35 min., 7/10 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 3 atk. kam., 4 rez. perdav., 4 klaid., 1 blok., 4 išprov. pržang.), Artūras Milaknis 14 (4/7 tritaškiai), Arminas Urbutis 12 (5/8 dvitaškiai), Gintaras Kadžiulis 10, Siimas-Sanderis Vene 9, Žygimantas Janavičius 7, Artūras Valeika 6, Paulius Ivanauskas 1 taškas. Arnas Labuckas (06:08) taškų nepelnė. Karolis Aldakauskas, Domantas Šeškus ir Tautvydas Šležas nežaidė.

„Hapoel Migdal“: Craigas Smithas 15, Jacobas Pullenas 13, Ravivas Limonadas ir Uri Kokia po 10, Courtney Fellsas 9, Meiras Tapiro 8, Elishay Kadiras 7 taškai.

Pražangos: „Prienai“ 19 – 20 „Hapoel“.

Kitose A grupės rungtynėse Nymburko ČEZ klubas iš Čekijos namuose nugalėjo ukrainiečių Kijevo „Budivelnyk“ komandą rezultatu 91:78 (19:15, 29:19, 26:19, 17:25).

Dainius Šalenga (25:22 min., 4/8 dvitaškiai, 12 atk. kam., 1 per. kam., 1 rez. perdav., 3 klaid.) ir Michailas Anisimovas (18:59 min., 4/4 dvitaškiai, 1 atk. kam., 1 blok.) kijeviečiams pelnė po 8 taškus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (63)