Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs G. Navickas pelnė 21 tašką, sugriebė 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, trissyk suklydo bei keturiskart prasižengė. Per beveik 25 su puse žaidimo minutės (25:24) lietuvis pataikė 2 tritaškius iš 4, 7 dvitaškius iš 9 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

V. Pečiuko sąskaitoje - 13 (tritaškiai 3/5, dvitaškiai 1/2, baudos 2/4) taškų, 2 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas 3 klaidos ir 3 pražangos (28 min. ir 24 sek.).

17 taškų prie pergalės prisidėjo Andrija Čiričius, 15 - Branko Čuičius, 10 - Liviu Dumitru.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Nemanja Maričius (12 tšk.), Saša Topčovas bei Williamas Franklinas (10 taškų).

Keturioliktą nesėkmę patyrė ir į dešimtą vietą smuktelėjo Sibiu „CSU Atlassib“ komanda su Mantu Griškėnu, svečiuose 80:84 (16:28, 22:16, 18:19, 24:21) nusileidusi tryliktoje pozicijoje likusiai Timišoaros „BC Timba“ (9/17) komandai.

Lietuvis į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 23 su puse minutės (23:38) M. Griškėnas prametė visus 4 tritaškius bei pataikė 2 dvitaškius iš 3.

28 taškus pralaimėjusiems pelnė Lee Wayne'as, 22 - Aleksandras Grujevas, 18 - Devonas Austinas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Rickey Huckaby's (23 tšk.), Denhamas Brownas (19 tšk.) bei Jordanas Glynnas (15 taškų).