Karališkasis klubas išvykoje 103:80 (26:24, 29:17, 25:19, 23:20) įveikė ir be pergalių paliko „Anadolu Efes“ (0-2).

„Real“ mačą pradėjo itin užtikrintai ir pirmame kėlinyje pirmavo 26:9, bet šeimininkai atsakė 15 taškų be atsako ir netrukus išlygino rezultatą – 31:31.

Vis tik pirmąją mačo pusę svečiai pabaigė sėkmingiau, susigrąžino dviženklį pranašumą, o trečiame kėlinyje po Facundo Campazzo ir Guerschono Yabuseles dvitaškių skirtumas išaugo iki triuškinančio – 69:48.

„Anadolu Efes“ atsitiesti nebesugebėjo ir patyrė antrą nesėkmę.

Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė G. Yabusele, pelnęs 22 taškus (3/4 dvit., 3/3 trit., 7/7 baud.), atkovojęs 8 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 39 naudingumo balus.

Dvigubą dublį surinko F. Campazzo – 15 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Anadolu Efes“: D. Thompsonas 20, R. Beaubois 19.

„Real“: G. Yabusele 22, F. Causeur 18, F. Campazzo 15 (10 rez. perd.), M. Hezonja 14, V. Poirier 12, Dž. Musa 10.