Domantas Sabonis žaidė 36 minutes, pelnė 17 taškų (7/13 dvit., 3/5 b.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“ ketvirtadienį pranešė apie Juliuso Randle’o netektį: komandos lyderiui prireiks operacijos, o tai reiškia jo sezono pabaigą.

Blankiai dvikovą pradėję šeimininkai po 15 minučių atsiliko 25:46.

Bet šeimininkai rado savo atsaką: atsakė spurtu 16:2 ir taip grįžo į rungtynes. „Knicks“ visą deficitą panaikino iki lemiamo kėlinio (87:87), o 4-to ketvirčio viduryje įgijo dviženklį pranašumą (105:95) ir atgal nebesidairė.

Prieš D. Sabonio komandą naudingai žaidė buvęs žalgirietis Isaiah Hartensteinas: aukštaūgis pelnė 7 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ po pralaimėjimo Vakaruose smuktelėjo į 8-ą vietą, Sakramento ekipa ir Jono Valančiūno atstovaujama „Pelicans“ atsilieka 1 pergale nuo Finikso „Suns“ (45/31), užimančios 6-ą vietą. Jei taip pasibaigtų reguliarusis sezonas, dėl vietos atkrintamosiose susikautų „Kings“ ir „Pelicans“.

„Knicks“ Rytuose žengia 5-oje vietoje.

„Karaliams“ iki reguliariojo sezono pabaigos liko 6 dvikovos, iš jų 4 prieš grėsmingus varžovus („Celtics“, „Thunder“, „Pelicans“, „Suns“).

„Knicks“: Jalenas Brunsonas 35, Joshas Hartas 31, Donte DiVincenzo 21 taškas.

Kings“: DeAaronas Foxas 29, Keeganas Murray 18, Domantas Sabonis 17 taškų.

Svarbią pergalę ketvirtadienį naktį pasiekė Dalaso „Mavericks“ ekipa (46/30), kuri namuose 109:95 (25:31, 40:26, 28:24, 16:14) susitvarkė su Atlantos „Hawks“ pajėgomis (36/41).

Luka Dončičius pelnė 25 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Pergalė „Mavericks“ leido sustiprinti pozicijas kovoje dėl vietos atkrintamosiose ir bent kiek atitrūkti nuo artimiausių persekiotojų („Suns“, „Pelicans“, „Kings“).

Vakaruose 4-ą vietą užimanti Los Andželo „Clippers“ (47/28) namuose 102:100 (20:31, 33:18, 22:21, 27:30) įveikė titulą ginančią Denverio „Nuggets“ (53/24).

„Golden State Warriors“ (42/34) svečiuose 133:110 (33:24, 32:26, 34:33, 34:27) pranoko Hjustono „Rockets“ (38/38).