„Celtics“ išvykoje 102:100 (26:27, 30:26, 23:23, 23:24) palaužė Memfio „Grizzlies“ (3-10). Tai šeštoji iš eilės Bostono ekipos pergalė

K. Porzingis nugalėtojams pelnė 26 taškus (9/10 dvit., 0/3 trit., 8/9 baud.), sugriebė 8 kamuolius ir blokavo 6 metimus.

Pergalingu tapusį dėjimą latvis atliko likus žaisti minutę iki mačo pabaigos, vėliau sekė vien netikslūs abiejų komandų metimai – ispanas Santi Aldama tritaškiu dar galėjo pakeisti mačo laimėtoją, tačiau ir šis skriejo pro šalį.

Kamuolį puolime dar nusiėmė Ziaire’as Williamsas, bet jo desperatišką bandymą blokavo K. Porzingis.

22-ejų S. Aldama sužaidė rezultatyviausią ir geriausią karjeros mačą – pelnė 28 taškus (6/15 trit.), atkovojo 12 kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Desmondas Bane’as 30, Santi Aldama 28, Jarenas Jacksonas Jr. 17.

„Celtcs“: Kristapas Porzingis 28, Jasonas Tatumas 20, Samas Hauseras 15, Jaylenas Brownas 12.

Kitame susitikime „Nuggets“ išvykoje 109:121 (27:29, 31:37, 17:26, 34:29) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (7-6).

Šeimininkai paskutinį kartą šiame susitikime atsiliko pirmame kėlinyje, o vienu metu ekipas skyrė 26 taškai. Kovą dėl atšokusių kamuolių jie laimėjo 48-33.

Nugalėtojamas Dariusas Garlandas pelnė 26 taškus (8/12 dvit., 2/4 trit., 4/5 baud.). Jiems pavyko pristabdyti „Nuggets“ lyderį N. Jokičių, mačą pabaigusį su 18 taškų (8/13 dvit., 2/5 baud.), 10 sugriebtų kamuolių ir 7 rezultatyviais perdavimais.

Denverio ekipa toliau verčiasi be Jamalo Murray, praleidusio jau šeštą susitikimą iš eilės.

„Cavaliers“: Dariusas Garlandas 26, Evanas Mobley 16, Jarrettas Allenas 15, Georgesas Niangas 12, Maxas Strusas 11.

„Nuggets“: Michaelas Porteris Jr. 21, Nikola Jokičius 18, Christianas Braunas 13, Aaronas Gordonas 11.