Ergino Atamano auklėtiniai 83:68 (28:18, 17:24, 19:17, 19:9) įveikė Izmiro „Pinar Karsiyaka“ klubą ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-1.

Prieš lemiamą kėlinį „Anadolu Efes“ pirmavo tik 5-iais taškais, o ketvirto kėlinio pradžioje komandas dar skyrė tik 3 taškai (64:61).

Tačiau svarbiausiose minutėse Eurolygos čempionai sustabdė varžovų puolimą, pabėgo į priekį ir iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė ekipos lyderiai: Vasilijė Micičius – 18 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai, panašią statistiką fiksavo Shane'as Larkinas – taip pat 18 taškų, 3 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems gynėjas Michaelis Rollas pelnė 17 taškų bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pirmą mačą „Anadolu Efes“ laimėjo 90:66, tačiau antrame nusileido 73:79.

Pusfinalyje E. Atamano auklėtinių lauks Stambulo „Galatasaray“ ekipa.

Kitoje poroje dėl vietos finale kovos kiti du Stambulo klubai: „Fenerbahče“ ir „Daruššafaka“.