Kiek mažiau negu 18 minučių rungtyniavęs D.J. Seeley pelnė 19 taškų ir surinko 27 naudingumo balus. Jam puikiai talkino 13 taškų surinkęs Eimantas Bendžius bei 11 pridėjęs Dominique‘as Suttonas.

„Dzūkijos“ gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Kendrickas Brownas ir 13 pridėjęs Egidijus Dimša.

Vilniečiai rungtynes pradėjo kiek geriau (22:15), tačiau antrajam kėliniu persiritus į antrąją pusę dzūkai sugebėjo išsiveržti į priekį – 34:32. Vis dėlto 6:0 spurtas ketvirčio pabaigoje leido „Rytui“ turėti septynių taškų pranašumą po dviejų kėlinių (47:40).

„Rytas“ po ilgosios pertraukos greitai įgavo dviženklį pranašumą, o trečiojo kėlinio pabaigoje surengtas spurtas 12:4 leido aikštės šeimininkams prieš paskutines 10 minučių pirmauti 72:56.

Lemiamo ketvirčio metu „Rytas“ pradėjo triuškinti varžovus iš Alytaus (79:56), tačiau paskutines jėgas sukaupę dzūkai greit sušvelnino atsilikimą iki 10 taškų – 76:86. Vis dėlto „Dzūkija“ intrigos atkurti nespėjo ir buvo priversta pripažinti jau dešimtąjį sezono pralaimėjimą.

„Rytas“: D.J. Seeley 19 (6/7 met., 27 n.b.), Eimantas Bendžius 13, Dominique‘as Suttonas 11 (7 atk. kam.), Deividas Sirvydis 8, Artsiomas Parakhouskis (7 atk. kam.), Arnas Butkevičius ir Aistis Pilauskas po 7.

„Dzūkija“: Kendrickas Browas 17 (6 rez. perd.), Egidijus Dimša 13, Artūras Jomantas (6 rez. perd., 18 n.b.) ir Dominykas Domarkas po 8, Paulius Danisevičius 7.

Prieš pat Kalėdas „Rytas“ sirgaliams įteikė šventinę dovaną – praėjusį sekmadienį Panevėžyje 95:73 sutriuškino „Lietkabelį“ ir pasiekė revanšą už nesėkmę namuose. „Dzūkija“ gruodžio 22 d. namuose 77:86 pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

„Rytas“ turnyro lentelėje užima 3-ią vietą (11 pergalių, 4 nesėkmės), –„Dzūkija“ rikiuojasi 7-oje pozicijoje (5 pergalės, 10 pralaimėjimų).