Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių persvarą įgiję aikštės šeimininkai beveik visą rungtynių laiką buvo priekyje, o ypač jų pranašumas išryškėjo per antrą ir trečią kėlinius, kuriuos jie laimėjo bendru rezultatu 44:28. Paskutinis kėlinys tapo tik formalumu, o „Kėdainiai-Triobet“ sugebėjo laimėti tik jį, nors pergalei pasiekti to nepakako.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 18, Gytis Sirutavičius 13, Sylvesteris Morganas 10, Darrickas Leonardas 9, Paulo Sergio Prestesas 8 taškai.

„Kėdainiai-Triobet“: Aurimas Adomaitis 12, Egidijus Dimša, Laimonas Kisielius ir Davidas McClure'as po 9, Vytenis Jasikevičius 7 taškai.