Ketvirtadienį skaudžiai 68:85 nusileidę Tel Avivo „Maccabi“ klubui „Barcos“ krepšininkai turėjo vargo ir vietiniame fronte.

Susitikime su vienais ACB lygos autsaiderių barseloniečiai po dviejų kėlinių neturėjo jokio pranašumo – 34:34, o pergalingą persvarą susikrovė po didžiosios pertraukos.

Tarp rezultatyviausiųjų nugalėtojų gretose buvo ir Rokas Jokubaitis, kuris per 19 minučių sumetė 11 taškų (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškis), sugriebė 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Cory Higginsas surinko 13, Kyle'as Kuričius 12, o Nicolas Laprovittola – 10 taškų.

„Barca“ ir toliau yra vienvaldė pirmenybių lyderė.