Didžiausias „Hoptrans-Sirenų“ pasiekimas taurės varžybose – 2013 metais užimta antroji vieta. Tuomet Lino Šalkaus treniruojama komanda finale 58:66 nusileido Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ krepšininkėms.

2013 metų taurės laimėtojas treniravo dabartinis „Sūduvos“ strategas Tadas Stankevičius. Jam tai yra vienintelis laimėtas moterų taurės trofėjus karjeroje.

Tuo metu jo oponentas, dabartinis „Hoptrans-Sirenų“ treneris Mantas Šernius, šiuo laimėjimu džiaugėsi du kartus - 2011 ir 2012 metais jis triumfavo su Kauno „Viči-Aisčių“ komanda. 2012 metų finale būtent ir kovėsi M. Šernius bei T. Stankevičius, kurio treniruota Vilniaus „Kibirkšties-Tichės-Iki“ komanda pralaimėjo 64:73.

„Sūduva“ yra paskutinių dvejų taurės varžybų laimėtoja. Pernai Jonavoje vykusiame finale „Sūduva“ 76:68 nugalėjo Vilniaus „Kibirkštį“.

Moterų taurės varžybas iki 2016 metų organizavo Lietuvos krepšinio federacija (LKF), o nuo praėjusių metų šio turnyro organizavimu pradėjo rūpintis Lietuvos moterų krepšinio lyga (LMKL). Taip taurės varžybų finalas buvo prijungtas prie LMKL „Žvaigždžių dienos“.

Šiemet LMKT finalas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ pirmąjį pavasario savaitgalį vyks Druskininkuose. Jame ne tik paaiškės individualių konkursų laimėtojos bei taurės šeimininkės, bet ir žiūrovus linksmins Inga Valinskienė bei didžiausiuose krepšinio renginiuose šokančios „Žalgirio“ šokėjos.